Scroll to top
sk

O nás

Vitajte na mieste, kde je spokojnosť zákazníka vďaka výhodnej cene a kvalite našim najväčším cieľom. U nás Vás čaká vynikajíuci tím obsluhy ochotný poradiť a expresne obslúžiť.
Talesa s.r.o bola založená v roku 2017 ako následnícka firma. Našimi najdôležitejšími obchodnými partnermi sú významné mäsokombináty a producenti potravín.Činnosťou našej spoločnosti je výroba domácich mäsových výrobkov, predaj a distribúcia mäsa, mäsových výrobkov, chladenej a mrazenej hydiny, rýb, syrov, mliečnych produktov, olejov, mrazenej a konzervovanej zeleniny. 

Zásobujeme v rámci Východného Slovenska gastro prevádzky, reštaurácie, zariadenia rýchleho občerstvenia, DSS, veľko a malo obchodné prevádzky. Pre viac informácii nás kontaktujte.

Nájdete u nás vždy čerstvé mäso a výrobky z mäsa ako šunky, salámy, párky, či klobásy tvoria základ nášho sortimentu. Máme aj širokú ponuku olejov, mliečnych výrobkov, cestovín, strukovín, konzervovanej a mrazenej zeleniny pre Vašu reštauráciu. V našej predajni na Štefánikovej ulici v Bardejove nájdete taktiež široký výber BIO a bezlepkových potravín.

Zásobujeme gastronomické zariadenia aj obchodné prevádzky. Ponúkame kompletné zásobovanie Vášho stravovacieho zariadenia kvalitnými a vždy čerstvými potravinami za podmienok, ktoré vyhovujú Vám.