zobrazené 3088x

Fitness Coffee je jedinečná zdravá káva, ktorá neprekysľuje organizmus a tým nezaťaží Váš žalúdok. Povedzme si o nej niečo viac.

Fitness Coffee je 100% prírodná talianska káva, bohatá na antioxidanty. Obsahuje zmes Arabiky a Robusty a 13-tich zdravých bylín a korení, ktoré majú blahodarný účinok na ľudský organizmus, dávajú káve lahodnú chuť a jedinečnú arómu.

Tento jedinečný taliansky produkt menom Fitness Coffee bol uvedený na trh v roku 2007, patentovaný ako 100% prírodný produkt bohatý na antioxidanty. Od vtedy je Fitness káva distribuovaná po celej Európe, Severnej Amerike a Austrálií a stále rozširuje svoje pôsobisko vďaka jej veľa spokojným konzumentom. Zodpovedá vysokej kvalite talianskej kávy aj vďaka praženiu na nemeckých zariadeniach v modernej priemyselnej oblasti Bracciano v Taliansku, ktoré garantujú najmodernejšie homogénne praženie šetrné k životnému prostrediu. Mnohé štúdie dokazujú jej jedinečnosť, jej zdravé účinky na ľudský organizmus a stále viac sa stáva obľúbenou v dnešnej dobe plnej stresu, vyčerpanosti a úbytku energie.

Podľa posledných vedeckých štúdii (Dr. Carlmark, / Dr. Nylander, Švédsko), obsahuje Fitness káva 300% viac antioxidantov ako zelený čaj:

Fitnesskávanajlepsiacoffee

Prečo Fitness káva?

Pretože produkt je navrhnutá pre začiatočníkov aj profesionálnych športovcov. Výrobok bol vyrobený s cieľom pomôcť regenerovať telo pri tréningu, k zrýchleniu metabolizmu a k spaľovaniu tukov. Aj keď nie je každý športovec, Fitness Káva je vhodná aj pre tých, ktorí chcú redukovať svoju váhu a hlavne prijímať zdravé doplnky pre tú najlepšiu výživu.

Ako bezpečná je výroba Fitness Coffee?

Fitness Káva je 100% rastlinný, úplne prírodný produkt vyrobený v Taliansku. Všetky zložky sú bezpečné a v súlade s platnými právnymi predpismi Ministerstva zdravotníctva a EÚ. Všetky ingrediencie sú dodávané od certifikovaných talianskych dodávateľov, zaručujúce čerstvosť a nutričnú hodnotu každého výrobku. "State of the Art - výrobný závod" sa nachádza v meste Bracciano, kraj Lazio, v Taliansku v modernej dobre vybavenej priemyselnej oblasti. Bracciano je slávne pre svoju krásu a čisté zdroje. Výrobný závod spĺňa všetky hygienické a bezpečnostné požiadavky.

Patrí Fitness Coffee medzi kóšer potraviny?

Fitness Káva spĺňa všetky normy Kóšer a neobsahuje žiadny druh mäsa alebo rýb a ani nevyrábame akékoľvek mäso alebo ryby v našom výrobnom závode. Tento produkt neobsahuje žiadne pridané látky, farbivá, konzervačné látky, GMO, príchute, mlieko alebo mliečne výrobky. Ďalej stupeň baktérií je nižší ako limity schválené pre kávu, liečivé byliny a korenia podľa DPR č 470 16/02/1973 a Európskeho liekopisu 5.0 (január 2005). Avšak, Fitness Káva nie je certifikovaná ako kóšer. 

Príprava:

Ak chcete zachovať čerstvo praženú chuť kávy a zachovať antioxidanty a vysokú úroveň živín, skladujte na chladnom a suchom mieste. Pri každom ďaľšom použití zatesnite vrecko.

Doporučené dávkovanie:

2-3 šálky denne o hmotnosti 7g. Z balíčka kávy s celkovou hmotnosťou 250 g tak pripravíte 35 šálok Fitness Kávy.

Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie konzultovať so svojim lekárom.

 

Aký je obsah kofeínu?

V odporúčanej dávke (7 g) Fitness Káva obsahuje vo forme prekapávanej kávy 70-100 mg kofeínu, vo forme espressa 50-70 mg kofeínu. Pre porovnanie bežná prekapávaná káva obsahuje 120-180 mg kofeínu, espreso 90-100 mg kofeínu. Vedú sa mnohé diskusie o kofeíne, ktorý je významným stimulantom. Niektoré štúdie tvrdia, že kofeín je zdraviu škodlivý, protipólom sú názory opačné. Pravda je niekde uprostred, pretože primerané množstvo kofeínu pre dospelého jedinca môže byť zdraviu prospešné. Toto je docielené v patentovanom zložení Fitness Kávy oproti bežnej káve. Nielen, že oproti "normálnej" káve dostanete do tela menšie množstvo kofeínu, ale dostanete aj výťažky z bylín, ktoré sú prospešné pre Vaše telo.

 

Účinky bylín:

klincek vyretusovany2
Klinček - je karminatívny, zlepšuje peristaltiku čriev a trávenie

kurkuma vyretusovana
Kurkuma - priaznivý vplyv na pečeň, podporuje tok žlče

rhodiola rosea vyretusovana
Rhodiosa Rosea - prekonáva stres, depresie, menopauzu

skorica vyretusovana
Škorica - lieči diabetes, znižuje cukor a cholesterol 

anis seeds vyretusovane
Aníz - bojuje proti baktériám, plesniam a kvasinkám

liquorice vyretusovana
Sladké drievko - zmierňuje katary, kašeľ, zbavuje hlenu

ginger vyretusovany
Zázvor - silný antioxidant, zlepšuje trávenie, je proti nadúvaniu

aniz pravy vyretusovane
Badián - diuretikum, proti nadúvaniu, proti kolikám

pepermint vyretusovane 2
Mäta pieporná - zdroj železa, vápnika, kyseliny listovej

thea sinensis cajovnik vyretusovany
Čajovník čínsky - antioxidačné účinky vďaka flavonoidom

kardamon vyretusovany
Kardamon - podporuje trávenie, stimuluje metabolizmus

pomarancovnik vyretusovany
Horký pomaranč - napomáha chudnúť, zrýchli metabolimus

yerbamate vyretusovana
Yerba maté - potláča chuť do jedla, protirakovinnové účinky

© 2015 / TALESA s.r.o.

webdesign Webdesign, tvorba web stránok