zobrazené 6677x

OKRES BARDEJOV! Spúšťame možnosť objednania potravín s dovozom priamo k Vám domov.

zobrazené 1170x

Začiatkom decembra sme oficiálne spustili našu vlastnú výrobu tradičných mäsových výrobkov pod značkou BAMOS Naše domáce.

zobrazené 3141x

Fitness Coffee je jedinečná zdravá káva, ktorá neprekysľuje organizmus a tým nezaťaží Váš žalúdok. Povedzme si o nej niečo viac.

zobrazené 1382x

Cítite sa často unavený? Chýba Vám energia? Možno vám chýbajú niektoré minerálne látky a vitamíny dôležité pre látkovú premenu týkajúcej sa tvorby energie.

zobrazené 1779x

Kolagén, označovaný taktiež plastika zvnútra, je nevyhnutnou bielkovinou tela všetkých cicavcov.

zobrazené 1906x

Výnimočná, zázračná a liečivá. Taká je huba Reishi, ktorá disponuje mnohými terapeutickými vlastnosťami. V tomto článku sa o nej a o výrobkoch z nej dočítate viac.

zobrazené 1583x

V dnešnej dobe sa už diabetici nemusia obmedzovať pri konzumácii sladkých pokrmov, pretože ponuka alternatívnych sladidiel je nesmierne pestrá. Dnes si povieme o jednom z nich - Xylitole

zobrazené 1661x

Všetci sme už o ňom počuli, v amerických filmoch si na ňom pochutnávajú na raňajky, ale len málokto z nás ho aj ochutnal. Dnes bude reč o javorovom sirupe.

zobrazené 1625x

Dnes tu pre Vás máme rovno dve zdravé varianty starých známych receptov.

zobrazené 1632x

Konopný proteín je zdroj komplexného rastlinného proteínu a jasnou alternatívou k živočíšnym bielkovinám a sóji. Povedzme si o ňom niečo viac.

zobrazené 2617x

Dnes si povieme, ktoré ingrediencie sa dajú zmeniť v tradičnom recepte na
pečenie pre jeho zdravšiu alternatívu.

zobrazené 1770x

Smoothies začínajú byť u nás veľmi populárne, avšak ľudia poriadne nevedia, čo smoothies sú a čo je možné z nich vyťažiť. Poväčšine mylný názor je, že je to len rozmixované ovocie s rozmixovanou zeleninou alebo každé zvlášť.

zobrazené 1887x

Je produkt na regulovanie hmotnosti, chudnutia, prečistenia čriev, reguláciu hladiny cukru v krvi, zníženie hladiny cholesterolu a uvoľnenie zápchy.

zobrazené 1924x

Hnedý cukor z kokosových kvetov je už stáročia obľúbeným sladidlom a pochúťkou v Ázii. Vďaka skvelej chuti a nutričnej hodnote sa stáva čoraz populárnejším sladidlom aj v Európe.

zobrazené 2254x

Nopal (kaktus) mnohým z nás zaiste nič nehovorí, napriek tomu, že ho poznali už starí Aztékovia. Využívali ich nielen ako potravinu, ale aj ako pomocníka. 

zobrazené 2235x

Dnes si povieme o tom, čo časom spravia s vašou váhou len 2 polievkové lyžice kokosového oleja denne.

Kokosový olej je jeden z mála druhov potravín, ktoré môžeme nazvať super - potravinou. Možno ste zaregistrovali hystériu, ktorá sa v poslednej dobe sa okolo tohto tropického ovocia vytvorila. V tomto článku sa dozviete, prečo je tomu tak.

zobrazené 2584x

Vedeli ste, že ak dáte hovädzie špikové kosti zapiecť do rúry, uvaríte z nich výborný hovädzí vývar?

zobrazené 2531x

Pre tých, ktorý majú radi štipľavé jedlá, toto zdravé korenie ako stvorené. Jeho názov je odvodený z gréckeho jazyka a znamená “štípať”. Čo je zač a ako prospieva tento červený prášok?

zobrazené 2007x

CHIA semená (Salvia hispanica) boli tajnou, vysoko cenenou "super potravinou" už v dobách starodávnych civilizácií Aztékov a Mayov. Pestovanie CHIA semien je pomerne náročné a vyžaduje konkrétnu nadmorskú výšku, nevyžaguje syntetické pesticídy, herbicídy a iné "cídy".

Je zaujímavé, že CHIA bola znovu objavená až po 500 rokoch...

zobrazené 2211x

Zelená káva je hitom posledných mesiacov, teda aspoň, čo sa chudnutia týka.

Zelená káva je v podstate klasická káva pred pražením. Zelená káva rastie na kry menom  kávovník. Bobule kávovníka sa po zbere súšia podľa potreby desiatky dní až niekoľko týždňov. Následne sa z usušených bobúľ vyberá takzvaná zelená káva. Následne sa tieto zelené zrnká pražia a vzniká klasická káva čiernej farby a príjemnej vône ako ju poznáte zo svojej domácnosti.

zobrazené 2123x

Himalájska soľ pochádza z oceánu stovky miliónov rokov starého, a tým pádom zostala chránená pred znečistením. Je ručne čistená a sušená na slnku. Himalájska soľ môže byť ružová, biela alebo priesvitná, pričom červené sfarbenie prináša zvýšený obsah železa. Keďže je nerafinovaná, má podobné priaznivé zdravotné účinky ako prírodná morská soľ.

zobrazené 560x

12. augusta sme pre Vás nanovo spustili našu zrekonštruovanú webstránku, kde nájdete všetko dôležité o našej spoločnosti, kompletný a pravidelne aktualizovaný katalóg produktov a taktiež najnovší prírastok v našom sortimente - zdravú výživu. 

© 2015 / TALESA s.r.o.

webdesign Webdesign, tvorba web stránok